מוזיאון נושאת המטוסים מידוואי (USS Midway Museum) בסן דייגו

עזרה בתכנון טיול לסן דייגו? השאירו פרטים 👇

חקור את ההיסטוריה העשירה והמשמעות של מוזיאון USS Midway בסן דייגו, מוזיאון ימי איקוני המציע למבקרים הצצה ייחודית לחיים ולזמנים של אלה ששירתו על נושאת המטוסים בעלת השירות הארוך ביותר במאה ה-20.

מבוא: מסע בזמן על סיפון USS Midway

מוזיאון USS Midway בסן דייגו הוא חוויה ייחודית המציעה למבקרים את ההזדמנות לעלות על נושאת מטוסים היסטורית ולחקור את ההיסטוריה העשירה והמרתקת שלה. הספינה האדירה הזו, ששירתה את הצי של ארצות הברית במשך למעלה מ-47 שנים, היא כיום מוזיאון המספק מסע סוחף בזמן. תוך כדי הליכה על הסיפונים של ה-Midway, תפגשו שפע של תערוכות ותצוגות המציגות את היכולות הצבאיות המרשימות של הספינה ואת חייהם של אלה ששירתו על הסיפון.

מוזיאון USS Midway הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסן דייגו, מושך אליו מבקרים מכל רחבי העולם. הספינה עצמה היא פלא של הנדסה ועיצוב, באורך של למעלה מ-1,000 רגל ומשקלה של יותר מ-69,000 טון. הוא הוזמן ב-1945 ושירת בסכסוכים החל ממלחמת העולם השנייה ועד למבצע סערת מדבר.

המבקרים במוזיאון USS Midway יכולים לחוות איך נראו החיים של אנשי הצוות ששירתו על סיפונה של הספינה המדהימה הזו. מאולמות הבלגן ועד חדרי השינה, תקבלו תחושה של איך זה היה לחיות ולעבוד על ספינה בים. אתה יכול גם לחקור את סיפון הטיסה של הספינה ולראות את המטוסים ששימשו בפעולות לחימה.

אחת התערוכות המרגשות ביותר במוזיאון USS Midway היא "Voices of Midway". תערוכה זו מציגה דיווחים ממקור ראשון של הגברים והנשים ששירתו על סיפון הספינה, ומספקים תובנה אישית ורגשית על החיים ב-Midway. אתה יכול להקשיב לסיפורים שלהם ולקבל הבנה מעמיקה יותר של הקורבנות שהם הקריבו בשירות ארצם.

מוזיאון USS Midway האייקוני, עם גוף הספינה האדיר שלו והמטוסים ההיסטוריים המוצגים על סיפון הטיסה
מוזיאון USS Midway האייקוני, עם גוף הספינה האדיר שלו והמטוסים ההיסטוריים המוצגים על סיפון הטיסה

מה הופך את מוזיאון USS Midway לכל כך ייחודי?

מה שמייחד את מוזיאון USS Midway ממוזיאונים אחרים היא העובדה שהוא שוכן על נושאת מטוסים אמיתית. המשמעות היא שלמבקרים יש הזדמנות לחקור את הספינה מלמעלה למטה, ולחוות איך נראו החיים של אנשי הצוות ששירתו על הסיפון.

בנוסף, מוזיאון USS Midway ייחודי בכך שהוא מציע מגוון תערוכות ותצוגות אינטראקטיביות. המבקרים יכולים לטפס לתא הטייס של מטוס קרב, לנסות את כוחם בהנחתת מטוס על סיפון הספינה בסימולטור, או אפילו להשתתף בחוויית מציאות מדומה שמעמידה אותם באמצע מבצע קרבי.

המוזיאון מציע גם מגוון סיורים מודרכים, כולל סיור "מאחורי הקלעים" שלוקח את המבקרים לאזורים בספינה שאינם נגישים לציבור בדרך כלל. סיורים אלה מציעים תובנה עמוקה יותר על ההיסטוריה של הספינה ועל פעולתה של כלי שיט צבאי.

היבט ייחודי נוסף של מוזיאון USS Midway הוא ההתמקדות שלו בחינוך והסברה. המוזיאון מציע מגוון תוכניות חינוכיות לתלמידים בכל הגילאים, כולל טיולי שטח, סדנאות ומחנות קיץ. תוכניות אלה מטרתן לעורר השראה לדורות הבאים ולטפח הערכה לקורבנות שהקריבו אלה ששירתו בצבא.

מטוסים בתצוגה: ממלחמת העולם השנייה ועד מבצע סערת מדבר

מוזיאון USS Midway מתגאה באוסף מרשים של מטוסים המוצגים, החל ממטוסים מתקופת מלחמת העולם השנייה ועד לאלה ששימשו בעימותים עדכניים יותר כמו מבצע סערה במדבר. בסיפון הטיסה של המוזיאון יש למעלה מ-25 מטוסים משוחזרים, כולל ה-F-14 Tomcat, A-4 Skyhawk וה-F-4 Phantom II.

אחד מנקודות השיא באוסף המוזיאון הוא ה-Chance Vought F4U Corsair, מפציץ קרב שהיה בשימוש נרחב במהלך מלחמת העולם השנייה ומלחמת קוריאה. מטוס זה היה ידוע בכנפיו הכפופות הייחודיות, שאפשרו לו להמריא ולנחות על מסלולים קצרים יותר ממטוסים אחרים בתקופתו.

מטוס בולט נוסף המוצג הוא ה-Grumman E-2C Hawkeye, מטוס התרעה ובקרה מוקדמת ששימש את צי ארצות הברית במהלך מבצע "סערה מדברית". מטוס זה צויד במכ"ם ובטכנולוגיה מתקדמת אחרת שאפשרה לו לזהות ולעקוב אחר מטוסי אויב ממרחקים ארוכים.

בנוסף למטוסים האיקוניים הללו, במוזיאון מוצגים גם מספר מסוקים, ביניהם סיקורסקי SH-3 Sea King וה-Bell UH-1 Iroquois (הידוע יותר בשם "Huey"). מסוקים אלו שימשו למגוון משימות, כולל חיפוש והצלה, הובלת חיילים ופינוי רפואי.

שורה של מטוסים היסטוריים על סיפון הטיסה, המשתרעים על תקופות שונות של תעופה ימית
שורה של מטוסים היסטוריים על סיפון הטיסה, המשתרעים על תקופות שונות של תעופה ימית

"קולות מידוויי": שמע את הסיפורים האישיים של הצוות

מוזיאון USS Midway הוא לא רק תצוגה סטטית של מטוסים וציוד, אלא גם עדות חיה לגברים ולנשים ששירתו על סיפון הספינה. אחת הדרכים שבהן המוזיאון מביא את סיפוריהם לחיים היא באמצעות סיור האודיו "קולות מידוויי". סיור מודרך עצמי זה כולל דיווחים ממקור ראשון מחברי צוות לשעבר, החולקים את חוויותיהם וזיכרונותיהם מהחיים על סיפון הספינה.

המבקרים יכולים להאזין לסיפורים של מלחים ששירתו במהלך השנים הראשונות של הספינה, כמו גם מאלה שהיו על הסיפון במהלך סכסוכים אחרונים יותר כמו מלחמת המפרץ. חשבונות אישיים אלו מציעים פרספקטיבה ייחודית על החיים בים ועל האתגרים איתם התמודדו מלחים בעת שירות ב-USS Midway.

הסיור "קולות אמצע הדרך" מכסה מגוון רחב של נושאים, מחיי היומיום על הספינה ועד למשימות ופעולות ספציפיות. המבקרים יכולים ללמוד על תפקידה של הספינה בפינוי סייגון ב-1975, או לשמוע על האתגרים של ביצוע פעולות טיסה במפרץ הפרסי במהלך מבצע סערת מדבר.

אחד ההיבטים המרגשים בסיור הוא סיפורי האחווה והחברות שהתפתחו בין אנשי הצוות. מלחים לשעבר רבים מספרים על הקשרים החזקים שהם יצרו עם חבריהם למלחים, וכיצד הקשרים הללו עזרו להם לעבור את התקופות הקשות בים.

כוח הטיסה: חקור את סיפון הטיסה של הספינה

סיפון הטיסה של USS Midway הוא אחד החלקים האייקוניים ביותר של הספינה, וחובה לראות עבור המבקרים במוזיאון. מרחב הפלדה האדיר הזה היה בעבר נחלתם של מטוסי קרב ומסוקים, וכיום הוא מציע מבט ייחודי על העוצמה והדיוק הנדרשים לשיגור ולהנחית מטוסים בים.

בהליכה לאורך סיפון הטיסה, המבקרים יכולים לחקור את המטוסים השונים המוצגים, ממטוסי וינטג' ממלחמת העולם השנייה ועד למטוסים ומסוקים מודרניים יותר. הם יכולים גם לקבל תחושה של המרחב והציוד הדרושים לביצוע פעולות טיסה, כולל ציוד המעצר, הבליסטראות ותחנות התדלוק.

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסיפון הטיסה היא ההזדמנות לעלות על חלק מהמטוסים והמסוקים המוצגים. המבקרים יכולים לשבת בתאי הטייס ולדמיין איך זה בטח היה עבור הטייסים שהטיסו את המטוסים הללו לקרב.

גולת הכותרת נוספת של סיפון הטיסה היא ההזדמנות לראות את "האי" של הספינה, המבנה המתנשא שבו נמצא הגשר וציוד הניווט. מכאן יכלו הקפטן והצוות לפקח על פעולות הטיסה ולכוון את מסלול הספינה.

כמובן, שום ביקור בסיפון הטיסה לא יהיה שלם בלי לראות פעולה מדומה של סיפון הטיסה. המוזיאון מציע הדגמות קבועות של איך מטוסים משוגרים ומשחזרים על נושאת מטוסים, עם שאגת מנועי סילון ומראה מטוסים יורדים במורד הסיפון במהירויות גבוהות.

מבט פנורמי על סיפון הטיסה הנרחב, כולל מטוסים וציוד המראה
מבט פנורמי על סיפון הטיסה הנרחב, כולל מטוסים וציוד המראה

החיים בים: הצצה אל רובע הצוות

בעוד שסיפון הטיסה של USS Midway הוא ללא ספק מרשים, המבקרים במוזיאון יכולים לחקור גם את ההיבטים הפחות זוהרים אך חשובים לא פחות של החיים בים. אזור אחד כזה הוא מגורי הצוות, שם חיו ועבדו הגברים והנשים ששירתו על סיפון הספינה במהלך שהותם בים.

בהליכה במעברים הצרים ובחללי המגורים הצרים של מגורי הצוות, המבקרים יכולים לקבל תחושה של איך נראו החיים של המלחים שקראו ל-USS Midway הביתה. דרגשים מצפים את הקירות, לכל אחד לוקר קטן משלו לחפצים אישיים. חדרי הרחצה והמקלחות המשותפים מציעים הצצה אל האתגרים של שמירה על היגיינה אישית בחדרים צפופים כל כך.

אחד המאפיינים המעניינים ביותר במגורי הצוות הוא חדר הכביסה של האונייה, ששימש לכביסה וייבוש מדי ומצעי הצוות. המבקרים יכולים לראות את מכונות הכביסה והמייבשים ששימשו את המלחים, כמו גם את קרש הגיהוץ ושאר הציוד הדרוש כדי לשמור על מראה המדים שלהם חדים.

גולת כותרת נוספת במגורי הצוות היא המטבח, או המטבח של הספינה, שם הוכנו ארוחות הצוות. המבקרים יכולים לראות את המכשירים והציוד השונים המשמשים להכנה ולהגשת אוכל, כמו גם את פינת האוכל הצפופה שבה היו מתאספים המלחים לאכול.

לוקח פיקוד: גשר הספינה ומרכז מידע קרבי

בעת ביקור במוזיאון USS Midway, אחד האזורים המרתקים ביותר לחקור הוא גשר הספינה ומרכז המידע הקרבי (CIC). אזורים אלו מציעים למבקרים הצצה למערכות הפיקוד והבקרה ששימשו להפעלת הספינה ולהשתתפות בלחימה.

  • הגשר:
    הגשר הוא מרכז העצבים של הספינה, שבו הקפטן וקצינים אחרים מפקחים על תפעול הספינה. המבקרים יכולים לראות את הכלים והפקדים השונים המשמשים לניווט בספינה, כולל ההגה, המצפן ומסכי המכ"ם. הגשר מציע גם נופים מדהימים של הנמל שמסביב, המספק נקודת מבט ייחודית על סן דייגו והסביבה.

  • מרכז מידע קרבי (CIC):
    מרכז המידע הקרבי (CIC) היה לב ליבה של פעולות הלחימה של הספינה. מחדר זה, שוטרים עקבו אחר איומים נכנסים ותיאמו את הגנות הספינה. המבקרים יכולים לראות את התצוגות ואת ציוד התקשורת השונים המשמשים למעקב אחר מטוסי וספינות אויב, כמו גם את מערכות הנשק השונות המשמשות להפעלתם.

  • ציוד תקשורת:
    אחד ההיבטים המעניינים ביותר של הגשר וה-CIC הוא ציוד התקשורת המשמש כדי לשמור על קשר עם ספינות אחרות ומתקנים מבוססי חוף. המבקרים יכולים לראות את מכשירי הרדיו, הטלפונים והמכשירים השונים המשמשים לתקשורת עם ספינות אחרות ולתאם פעולות. ל-CIC יש גם טבלת מפות גדולה שבה השוטרים יכולים לשרטט את מסלול הספינה ולעקוב אחר מיקומי כלי השיט האחרים באזור.

גשר הספינה, על מערך לוחות הבקרה וציוד הניווט שלו
גשר הספינה, על מערך לוחות הבקרה וציוד הניווט שלו

מאחורי הקלעים: חדר המנועים ומערכת ההנעה

בעוד שהגשר וה-CIC מציעים הצצה לצד התפעולי של ה-USS Midway, חדר המנועים ומערכת ההנעה מספקים מבט מאחורי הקלעים של המערכות המכניות של הספינה. המבקרים יכולים לחקור את חדר המכונות העצום, שבו הטורבינות והדודים החזקים של הספינה יצרו את הקיטור הדרוש להנעת הספינה במים.

חדר המכונות הוא אזור מרתק לחקור, עם צינורות ושסתומים ענקיים שחוצים את החלל. המבקרים יכולים לראות את המדדים והבקרות השונים המשמשים לניטור ולוויסות מהירות ותפוקת הכוח של הספינה. יש גם תצוגה המציגה את השלבים השונים של תהליך יצירת הקיטור, המספקת מבט מרתק על ההנדסה מאחורי מערכת ההנעה של הספינה.

גולת הכותרת נוספת של חדר המנועים היא פיר המדחף המאסיבי, העובר מחדר המכונות אל ירכתי הספינה. המבקרים יכולים לראות את גלגלי השיניים והמיסבים השונים התומכים בפיר ומעבירים את כוח מנועי הספינה אל המדחפים. זוהי תצוגה מרשימה של הנדסת מכונות, ותזכורת לכוח האדיר הנדרש כדי להעביר ספינה בסדר גודל כזה במים.

כדי לעזור למבקרים להבין את מערכת ההנעה של הספינה, ישנם תצוגות אינטראקטיביות וסרטונים בכל חדר המכונות. אלה מספקים שפע של מידע על פעולתן של הטורבינות, הדוודים ורכיבי מפתח אחרים של הספינה. זוהי דרך מצוינת ללמוד על האתגרים ההנדסיים הכרוכים בתכנון ותפעול ספינה כמו USS Midway.

כבוד לנופלים: אנדרטת הקרב על מידוויי

מוזיאון USS Midway משמש גם כאנדרטה למלחים הרבים ששירתו על הספינה וברחבי הצי האמריקאי. תזכורת נוקבת אחת למורשת זו היא אנדרטת הקרב על מידוויי, הממוקמת על סיפון ההאנגר של הספינה.

אנדרטת זיכרון זו מחווה את המלחים שלחמו ומתו במהלך הקרב המרכזי על מידוויי, נקודת מפנה במלחמת העולם השנייה שעזרה להבטיח את ניצחון בעלות הברית באוקיינוס השקט. האנדרטה מציגה פסל בולט של נשר במעוף, המסמל את האומץ וההקרבה של אלה ששירתו בצי האמריקני בתקופה קריטית זו של ההיסטוריה.

בנוסף לפסל, האנדרטה כוללת שורה של לוחות המכבדים את הספינות והיחידות שהשתתפו בקרב על מידוויי, וכן את המלחים הרבים שאיבדו את חייהם במהלך הסכסוך. המבקרים יכולים לקרוא על פעולות הגבורה של מלחים ויחידות בודדים, ולקבל הערכה עמוקה יותר לקורבנות שהקריבו אלה ששירתו בצי האמריקני במהלך מלחמת העולם השנייה.

אנדרטת הקרב על מידוויי היא תזכורת רבת עוצמה לחשיבות ההוקרה לאלה ששירתו בכוחות המזוינים, והקורבנות שהם הקריבו כדי להגן על ארצנו. זוהי מחווה הולמת למלחים ששירתו ב-USS Midway ובכל רחבי הצי האמריקני, ותזכורת לתפקיד הקריטי שמילא הצי בהגנה על האומה שלנו לאורך ההיסטוריה שלו.

אנדרטת הקרב החגיגי על מידוויי, המכבדת את אלה שמסרו את חייהם בקרב המרכזי
אנדרטת הקרב החגיגי על מידוויי, המכבדת את אלה שמסרו את חייהם בקרב המרכזי

חינוך והסברה: השראה לדורות הבאים

מוזיאון USS Midway הוא לא רק אטרקציה מרתקת למבקרים מכל העולם, אלא גם משאב חינוכי חשוב לתלמידים ולמורים. המוזיאון מציע מגוון תוכניות חינוכיות ויוזמות הסברה שנועדו לעורר השראה ולערב צעירים בהיסטוריה של הצי האמריקאי ובתפקיד החשוב שמילא בהיסטוריה של האומה שלנו.

אחת התכניות החינוכיות הפופולריות ביותר שמציע המוזיאון היא יוזמת "STEM on the Midway", שמטרתה לקדם חינוך מדעי, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM) בקרב תלמידים. באמצעות סדרה של תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות מעשית, התלמידים יכולים ללמוד על המדע שמאחורי הטיסה, לחקור את מערכת ההנעה של הספינה, ולקבל הבנה מעמיקה יותר של תפקידה של הטכנולוגיה בלוחמה מודרנית.

בנוסף לתכנות STEM שלו, המוזיאון מציע גם מגוון משאבים חינוכיים אחרים, כולל סיורים מודרכים, סדנאות מורים ומשאבי למידה מקוונים. תוכניות אלה נועדו לעזור לתלמידים לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתיות, ללמוד על ההיסטוריה של הצי האמריקני ותפקידו בעיצוב גורלה של האומה שלנו, ולקבל הערכה רבה יותר לקורבנות שהקריבו אלה ששירתו.

חוויות בלעדיות: סימולטורי טיסה וסיורים מודרכים

המבקרים במוזיאון USS Midway יכולים לנצל מספר חוויות בלעדיות המספקות מבט עמוק עוד יותר על ההיסטוריה והפעילות של הספינה. אחת החוויות הפופולריות ביותר היא סימולטורי הטיסה של המוזיאון, המאפשרים למבקרים לחוות את הריגוש של הטסת כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בהיסטוריה של הצי האמריקני.

סימולטורי הטיסה במוזיאון USS Midway הינם חדישים, והם נועדו לשחזר את חוויית הטסת כמה מהמטוסים האייקוניים ביותר בהיסטוריה של הצי האמריקני. המבקרים יכולים לבחור מתוך מגוון סימולטורים שונים, שכל אחד מהם מציע חוויה ייחודית ומרגשת. בין אם תרצו להטיס מטוס קרב מתקופת מלחמת העולם השנייה או מטוס מודרני, הסימולטורים במוזיאון USS Midway בטוח יספקו חוויה בלתי נשכחת.

בנוסף לסימולטורי הטיסה, המוזיאון מציע גם מגוון סיורים מודרכים המספקים מבט עמוק עוד יותר על ההיסטוריה ופעילותה של הספינה. סיורים אלו מובלים על ידי מדריכים בעלי ידע ומנוסה אשר נלהבים לחלוק את הידע שלהם על הצי האמריקני עם מבקרים. בין אם אתם מעוניינים ללמוד יותר על מערכת ההנעה של הספינה, מערכות הנשק שלה או מגורי הצוות שלה, הסיורים המודרכים במוזיאון USS Midway הם דרך מצוינת לחוות את כל מה שיש לספינה להציע.

מבקר הנוטל את השליטה של סימולטור טיסה, חווה את הריגוש של התעופה הימית
מבקר הנוטל את השליטה של סימולטור טיסה, חווה את הריגוש של התעופה הימית

שימור ההיסטוריה: מאמצי השימור והשיקום

שימור המורשת של USS Midway הוא בראש סדר העדיפויות של המוזיאון, ומאמץ רב מושקע במאמצי שימור ושיקום. האונייה עוברת כל הזמן תחזוקה ותיקונים על מנת להבטיח שהיא תישאר במצב מעולה, ועבודה זו מתבצעת על ידי צוות של אנשי מקצוע מיומנים המחויבים לשמר את ההיסטוריה של האונייה לדורות הבאים.

אחד מפרויקטי השיקום המשמעותיים ביותר שבוצעו בשנים האחרונות היה שיקום אי הספינה, שהסתיים בשנת 2012. האי, שהוא מרכז הפיקוד של הספינה, הידרדר משמעותית במהלך השנים, והצריך עבודות שיקום נרחבות. כדי להחזיר אותו לתפארתו הקודמת. פרויקט השיקום ארך מספר שנים, וכלל החלפה של רבים מהרכיבים המקוריים של האי בחלקים חדשים בהתאמה אישית.

בנוסף לשיקום האי, המוזיאון ביצע גם מספר מאמצי שימור לשימור חפצי האונייה והמוצגים של הספינה. צוות השימור של המוזיאון פועל ללא לאות על מנת להבטיח שתצוגות הספינה מטופלות כראוי, ושהן יישארו במצב מעולה להנאת הדורות הבאים.

מאמצי השימור של המוזיאון משתרעים גם על אוסף כלי הטיס של הספינה, שהוא אחד האוספים הגדולים והמשמעותיים בעולם. המטוסים מתוחזקים ומשוחזרים בקפידה על ידי צוות של אנשי מקצוע מיומנים, הפועלים על מנת להבטיח שהם יישארו במצב מעולה ומוכנים לתצוגה בכל עת.

מסקנה: מורשת מתמשכת של שירות והקרבה

מוזיאון USS Midway בסן דייגו הוא באמת חוויה מיוחדת במינה שמציעה למבקרים הצצה ייחודית להיסטוריה של הצי האמריקני. מהמטוס האייקוני של הספינה ועד לסיפורים האישיים של אנשי הצוות ששירתו על סיפונה, המוזיאון מספק מבט סוחף ומרתק אל חייהם וזמנים של אלה ששירתו על הסיפון.

בבסיסו, מוזיאון USS Midway הוא מחווה לגברים ולנשים ששירתו את ארצם בכבוד ובהצטיינות. התערוכות, התצוגות והתכניות של המוזיאון נועדו כולם לכבד את הקורבנות שהקריבו אלה ששירתו על הספינה, וכדי לחנך את המבקרים על התפקיד החשוב שמילא הצי האמריקני בהיסטוריה של האומה שלנו.

כשהמבקרים חוקרים את הספינה ולומדים על ההיסטוריה שלה, הם מבינים את המסירות, ההקרבה והגבורה המדהימים של המלחים ששירתו על סיפון ה-USS Midway. מתפקידה של הספינה בקרבות מפתח כמו קרב מידוויי ועד שירותה במבצע סערה מדברית, USS Midway מילאה תפקיד חיוני בהגנה על האומה שלנו ובשמירה על חירויותינו.

בשנים שחלפו מאז הוצאה הספינה משימוש, USS Midway הפכה לסמל למורשת המתמשכת של הצי האמריקאי של שירות והקרבה. באמצעות מאמציהם של צוות המוזיאון, מתנדביו ותומכיו, הספינה ממשיכה לעורר השראה ולחנך מבקרים מרחבי העולם, ולהזכיר לכולנו את הקורבנות שהקריבו מי ששירתו את ארצנו.

תמונה אחרונה ודרמטית של מוזיאון USS Midway, בצללית על רקע קו הרקיע של סן דייגו
תמונה אחרונה ודרמטית של מוזיאון USS Midway, בצללית על רקע קו הרקיע של סן דייגו

אטרקציות במוזיאון USS Midway:

משיכהזמן דרושמחיר (דולר ארה"ב)מחיר (ILS)
סימולטורי טיסה2 שעות1864.20
תיאטרון 4D1 שעה1242.80
קיר טיפוס30 דקות621.40
סיור נושאת מטוסים90 דקות2485.60

מוזיאון USS Midway עומד כעדות לאומץ, למסירות ולהקרבה של אלה ששירתו על סיפונה, ומציע הזדמנות שאין דומה לה למבקרים לעסוק בהיסטוריה ולזכות בהערכה עמוקה יותר לתפקיד שמילאה הספינה האיקונית הזו בעיצוב העולם. כפי שאנו מכירים אותו היום.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסן דייגו מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן