עולם המים סן דייגו – SeaWorld

עזרה בתכנון טיול לסן דייגו? השאירו פרטים 👇

גלו את פלאי עולם המים סן דייגו – SeaWorld, מקום בו חיים ימיים משגשגים, והאורחים חווים רגעים בלתי נשכחים עם היצורים המדהימים הללו. למד על המחויבות של הפארק לשימור, חינוך ובידור.

הקדמה: עולם מתחת לגלים

יש משהו מרתק באוקיינוס וביצורים המאכלסים אותו. מרחבי הים והמסתורין שלו מסקרנים את בני האדם במשך מאות שנים. עולם המים סן דייגו – SeaWorld מציע למבקרים הזדמנות לחקור את העולם התת ימי הזה ולחוות את פלא הים מקרוב.

כשאתה נכנס לפארק, אתה מועבר לעולם שמתחת לגלים, שבו החיים הימיים משגשגים והמבקרים יכולים לטבול את עצמם במגוון תערוכות, מופעים ומפגשים עם בעלי חיים. בין אם אתם חובבי ימיים, חובבי חיות, או סתם מחפשים יום בילוי מהנה וחינוכי, ב-Water World San Diego – SeaWorld יש משהו לכולם.

מהרגע שאתה נכנס לפארק, אתה מוקף בקולות ובריחות של האוקיינוס. ההתרגשות גדלה כאשר אתה קולט הצצה לחיים ימיים מדהימים, מדולפינים שובבים ואריות ים מלכותיים ועד כרישים אכזריים וקרניים חינניות. האווירה בפארק מדבקת, ומבקרים בכל הגילאים לא יכולים שלא לחוש תחושת פליאה ויראה מהעולם השוכן מתחת לגלים.

עולם המים סן דייגו – SeaWorld הוא יותר מסתם פארק שעשועים; זוהי הזדמנות להתחבר לעולם הטבע וללמוד על החשיבות של שימור האוקיינוסים. המשימה של הפארק היא לעורר השראה לאורחים להגן ולשמר את האוקיינוסים ואת בעלי החיים שקוראים להם בית. באמצעות תערוכות אינטראקטיביות, תוכניות חינוכיות ומאמצי שימור, Water World San Diego – SeaWorld מעודד את המבקרים לעשות שינוי בעולם ולהיות דיילים של האוקיינוס.

מבט אווירי של עולם המים סן דייגו - SeaWorld, המציג אטרקציות ובתי גידול שונים
מבט אווירי של עולם המים סן דייגו – SeaWorld, המציג אטרקציות ובתי גידול שונים

מה מייחד את עולם המים סן דייגו – SeaWorld?

Water World San Diego – SeaWorld הוא פארק שעשועים מיוחד במינו המשלב בידור, חינוך ושימור באופן שאף פארק אחר לא יכול. מה שמייחד את עולם המים סן דייגו – SeaWorld מפארקי שעשועים אחרים הוא המחויבות שלה לשימור ימי ומסירותה לספק למבקרים חוויה מיוחדת במינה שהיא גם מהנה וגם מלמדת.

מגוון התערוכות והמופעים העצום של הפארק מציעים למבקרים הזדמנות ללמוד על החיים הימיים ועל החשיבות של שימור האוקיינוס בצורה מרתקת ואינטראקטיבית. המבקרים יכולים ללמוד על בתי הגידול והמערכות האקולוגיות השונות המרכיבות את האוקיינוס, משוניות אלמוגים רדודות ועד תעלות במעמקי הים, ולגלות את היצורים המדהימים שקוראים להם בית.

ב-Water World San Diego – SeaWorld, המבקרים יכולים לראות את החיים הימיים מקרוב ואישי, מהתעלולים המשובבים של דולפינים ואריות ים ועד להוד מעורר כבוד של אורקות וכרישים. מפגשי בעלי החיים בפארק נותנים למבקרים הזדמנות להתקרב עם היצורים המדהימים הללו וללמוד על התנהגותם, תזונתם ובית הגידול שלהם.

היבט ייחודי נוסף של עולם המים בסן דייגו – SeaWorld הוא המחויבות שלה לשימור ימי. מאמצי השימור של הפארק כוללים מחקר, הצלה ושיקום של בעלי חיים ימיים, כמו גם תוכניות חינוך והסברה שמטרתן לעורר את המבקרים להיות חסידים של האוקיינוס ותושביו.

"לגעת בפלא": תערוכות אינטראקטיביות

אחד ההיבטים המרגשים ביותר של עולם המים בסן דייגו – SeaWorld הוא ההזדמנות לגעת ולקיים אינטראקציה עם החיים הימיים באמצעות התערוכות האינטראקטיביות שלו. תערוכות אלו מאפשרות למבקרים להתנסות במעשים עם יצורי הים בצורה חינוכית ומהנה כאחד.

בתערוכת שונית האקספלורר, המבקרים יכולים לגעת ולחוש בעורם של מגוון קרניים וכרישים כשהם גולשים על פני המים הרדודים. התערוכה האינטראקטיבית מאפשרת למבקרים להכיר מקרוב את היצורים המדהימים הללו וללמוד על ההתאמות וההתנהגויות הייחודיות שלהם.

תערוכה אינטראקטיבית נוספת ב-Water World San Diego – SeaWorld היא תערוכת שונית הצבים, שבה המבקרים יכולים לראות צבי ים מקרוב וללמוד על מאמצי השימור שלהם. התערוכה כוללת גם בריכת מגע שבה המבקרים יכולים להרגיש את קונכיות הצבים וללמוד על בית הגידול הטבעי שלהם.

בתערוכת Dolphin Point, המבקרים יכולים לקיים אינטראקציה עם דולפינים וללמוד על האינטליגנציה והאופי השובב שלהם. המבקרים יכולים גם להשתתף בתוכנית מפגש עם דולפינים, בה הם יכולים להתרשם מקרוב עם הדולפינים וללמוד על התנהגותם והטיפול בהם.

למעוניינים באזורי הקוטב, תערוכת Wild Arctic מספקת חוויה אינטראקטיבית המאפשרת למבקרים לחקור את הארקטי וללמוד על חיות הבר הייחודיות לו. המבקרים יכולים להתרשם מקרוב עם לווייתני בלוגה ולוסי ים, ואפילו לצאת לטיול מדומה במסוק על הנוף הארקטי.

ילדים נוגעים בעדינות בדגיגון בבריכת המגע האינטראקטיבית
ילדים נוגעים בעדינות בדגיגון בבריכת המגע האינטראקטיבית

ליין אפ מרהיב של הופעות

Water World San Diego – SeaWorld מציג שורה מרהיבה של מופעים שבטוח יבדר מבקרים בכל הגילאים. מדולפינים אקרובטיים ועד לווייתנים קטלניים מלכותיים, מופעים אלה מספקים חוויה מקרוב ואישית עם כמה מהחיות הימיות המדהימות בעולם.

המופע "Orca Encounter" הוא אחד המופעים הפופולריים ביותר ב-SeaWorld, הכולל הופעה עוצרת נשימה של לווייתנים קטלניים שמציגה את הכוח והזריזות המדהימים שלהם. המופע גם מדגיש את החשיבות של מאמצי השימור כדי להגן על היצורים המדהימים הללו.

למי שאוהב דולפינים, המופע "ימי הדולפינים" הוא אתר חובה. המופע הזה כולל מגוון של פעלולים אקרובטיים, קפיצות והתהפכויות של דולפינים עם חוטם בקבוק, כמו גם הזדמנות ללמוד עוד על החיות האינטליגנטיות והשובבות האלה.

מופע פופולרי נוסף ב-Water World San Diego – SeaWorld הוא "Sea Lion High", מופע מצחיק ומשעשע שמציג אריות ים ולוטרות כשהם לומדים בתיכון ומנווטים את האתגרים של חיי הסטודנטים. המופע משלב קומדיה, מוזיקה ומופעי חיות מרשימים ליצירת חוויה בלתי נשכחת.

למי שאוהב ציפורים, המופע "מפגש דורסים" הוא אתר חובה. מופע זה מציג מגוון של עופות דורסים, כולל נשרים, נצים וינשופים, כשהם ממראים באוויר ומפגינים את יכולות הציד המדהימות שלהם.

הכירו את כוכבי הים: מפגשי בעלי חיים

עולם המים בסן דייגו – SeaWorld הוא המקום המושלם לאוהבי בעלי חיים להכיר מקרוב כמה מהיצורים הימיים המדהימים בעולם. עם מגוון רחב של מפגשים עם בעלי חיים, המבקרים יכולים לקבל הזדמנות לפגוש ולקיים אינטראקציה עם כוכבי הים.

אחד ממפגשי החיות הפופולריים ביותר ב-SeaWorld הוא מפגש הדולפינים. המבקרים יכולים להיכנס למים עם בעלי החיים הידידותיים והחכמים הללו ואפילו לקבל הזדמנות להאכיל ולגעת בהם. זוהי הזדמנות ייחודית ללמוד עוד על דולפינים והתנהגותם, תוך יצירת קשר אישי איתם.

עוד מפגש עם בעלי חיים פופולרי ב-Water World San Diego – SeaWorld הוא המפגש עם צבי ים. המבקרים יכולים להכיר מקרוב את היצורים העתיקים הללו וללמוד יותר על בית הגידול וההתנהגות שלהם. זוהי דרך מצוינת לקבל חוויה מעשית עם צבי ים, תוך כדי למידה על מאמצי השימור החשובים כדי להגן עליהם.

עבור אלה שאוהבים לווייתנים קטלנים, המפגש האורקה הוא חובה לראות. המבקרים יכולים לקבל מבט מאחורי הקלעים כיצד המאמנים עובדים עם היצורים המפוארים הללו, ואפילו לקבל הזדמנות לגעת בהם ולהאכיל אותם. זוהי הזדמנות של פעם בחיים ללמוד עוד על לווייתנים קטלניים והתנהגותם, תוך יצירת קשר אישי איתם.

מפגשים נוספים של בעלי חיים בעולם המים בסן דייגו – SeaWorld כוללים את המפגש עם הפינגווינים, שבו המבקרים יכולים להתקרב לציפורים המקסימות הללו, ואת מפגש הכרישים, שבו המבקרים יכולים ללמוד עוד על היצורים המרתקים והלא מובנים הללו.

אורח חייכן מצטלם עם אריה ים ידידותי במהלך מפגש מקרוב
אורח חייכן מצטלם עם אריה ים ידידותי במהלך מפגש מקרוב

מה חדש בעולם המים?

עולם המים סן דייגו – SeaWorld תמיד מתפתח ומוסיף אטרקציות וחוויות חדשות כדי לגרום למבקרים לחזור לעוד. אחת האטרקציות החדשות ביותר ב-SeaWorld היא ה-Tidal Twister, רכבת הרים ייחודית שמתפתלת ומסתובבת בתבנית שמונה. רכבת תחתית זו היא מיוחדת במינה ומספקת נסיעה מרתקת למבקרים בכל הגילאים.

תוספת חדשה נוספת ל-Water World San Diego – SeaWorld היא ה- Electric Eel, רכבת הרים מהירה שלוקחת את הרוכבים למסע מרגש דרך לולאות ופיתולים. רכבת תחתית זו היא אחת הגבוהות והמהירות בסן דייגו, ומספקת חוויה מרגשת למבקרים הנועזים ביותר.

SeaWorld הוא גם ביתו של מפרץ המשחק ברחוב סומסום, אזור חדש שתוכנן במיוחד עבור ילדים צעירים. אזור זה כולל מגוון של טיולים ואטרקציות ידידותיות לילדים, כמו גם מפגש עם דמויות אהובות ברחוב סומסום כמו אלמו ומפלצת העוגיות.

בנוסף לאטרקציות החדשות, Water World San Diego – SeaWorld מציעה גם מגוון מופעים ואירועים חדשים במהלך השנה. אחד הפופולריים ביותר הוא פסטיבל SeaWorld Seven Seas Food Festival, הכולל מגוון אפשרויות לאוכל ושתייה מרחבי העולם.

מאמצי שימור: כיצד SeaWorld עושה הבדל

עולם המים סן דייגו – SeaWorld הוא לא רק פארק שעשועים, הוא גם מוביל בשימור ימי. המשימה של SeaWorld היא להגן ולשמר את האוקיינוסים בעולם ואת בעלי החיים שקוראים להם בית. הם משיגים זאת על ידי תמיכה במאמצי מחקר, הצלה ושיקום עבור בעלי חיים ימיים נזקקים.

תוכנית ההצלה והשיקום של בעלי חיים של SeaWorld היא אחת הגדולות והמכובדות בעולם. הם פועלים ללא לאות לחילוץ וטיפול בבעלי חיים ימיים חולים, פצועים ויתומים, במטרה לשקם אותם ולהחזירם לבתי הגידול הטבעיים שלהם. מאז 1964, סי-וורלד הצילה יותר מ-36,000 בעלי חיים, כולל אריות ים, דולפינים וצבי ים.

SeaWorld גם תומכת במאמצי מחקר כדי להבין טוב יותר את בעלי החיים הימיים ואת בתי הגידול שלהם. הם משתפים פעולה עם אוניברסיטאות וארגונים אחרים כדי לבצע מחקר פורץ דרך בנושאים כמו התנהגות בעלי חיים, תקשורת ופיזיולוגיה. מחקר זה משמש ליידע את מאמצי השימור ולשיפור ההבנה הכוללת של החיים הימיים.

בנוסף למאמצי ההצלה והמחקר שלהם, SeaWorld מחויבת לצמצם את ההשפעה הסביבתית שלהם ולקדם קיימות. הם יישמו מספר פרקטיקות ידידותיות לסביבה, כמו שימוש באנרגיה סולארית והפחתת פסולת. הם גם מחנכים את המבקרים על חשיבות השימור וכיצד הם יכולים לחולל שינוי בחייהם.

מתנדבים ואנשי צוות המשתתפים בניקוי חופים שמארגן SeaWorld
מתנדבים ואנשי צוות המשתתפים בניקוי חופים שמארגן SeaWorld

חווית הלמידה: תוכניות חינוכיות ומחנות

עולם המים סן דייגו – SeaWorld הוא לא רק מקום לכיף ולבילוי, זה גם יעד חינוכי. SeaWorld מציעה מגוון תוכניות חינוכיות ומחנות המספקים למבקרים את ההזדמנות ללמוד על החיים הימיים ושימור.

אחת התכניות החינוכיות הפופולריות ביותר ב-SeaWorld היא תוכנית שגרירי בעלי החיים. תוכנית זו מאפשרת למבקרים להכיר מקרוב כמה משגרירי החיות של הפארק, כולל דולפינים, אריות ים ופינגווינים. המבקרים יכולים ללמוד על בתי הגידול, התנהגותם ומצב השימור של בעלי חיים אלה ממאמנים מנוסים ומומחים לטיפול בבעלי חיים.

SeaWorld מציעה גם מגוון קייטנות חינוכיות לילדים בכל הגילאים. מחנות אלה מספקים הזדמנות ייחודית לילדים ללמוד על החיים הימיים ושימור באמצעות חוויות ופעילויות מעשית. החניכים יכולים להשתתף בסיורים מאחורי הקלעים, מפגשים עם בעלי חיים ומצגות חינוכיות. הם יכולים גם ללמוד על המשרות והקריירות השונות הזמינות בתחום מדעי הים.

תוכנית חינוכית נוספת ש-SeaWorld מציעה היא תוכנית ה-Conservation Connection. תוכנית זו מלמדת את המבקרים על חשיבות השימור וכיצד הם יכולים לחולל שינוי בחייהם. המבקרים יכולים ללמוד על ההשפעה של זיהום, שינויי אקלים ודיג יתר על החיים הימיים, וכיצד הם יכולים לעזור להפחית את האיומים הללו.

התוכניות והמחנות החינוכיים של SeaWorld נועדו לעורר השראה במבקרים להפוך לסדרנים של האוקיינוס והחיים הימיים. על ידי מתן חוויות למידה מהנות ואינטראקטיביות, SeaWorld מעודדת את המבקרים לקחת חלק פעיל במאמצי השימור ולהשפיע לטובה על הסביבה.

אוכל עם נוף: מסעדות ב-SeaWorld

אחד הדברים הטובים ביותר בביקור בעולם המים בסן דייגו – SeaWorld הוא המבחר הרחב של אפשרויות לסעודה הזמינות. בין אם אתם מחפשים חטיף מהיר או ארוחה מלאה, ב-SeaWorld יש משהו לכולם. ועם מסעדות רבות הממוקמות ברחבי הפארק, לעולם לא תצטרכו ללכת רחוק כדי למצוא ארוחה טעימה.

אחת המסעדות הפופולריות ביותר ב-SeaWorld היא Bay Side Brews. ממוקמת בסמוך לכניסה לפארק, מסעדה זו מציעה מגוון של בירות מלאכה ואוכל בסגנון פאב. עם מקומות ישיבה בחוץ המשקיפים על מפרץ מיסיון, Bay Side Brews הוא המקום המושלם להירגע וליהנות מארוחה עם נוף.

אפשרות נוספת לסעודה פופולרית ב-SeaWorld היא בית הקפה Shipwreck Reef. מסעדה זו מציעה מגוון אפשרויות, כולל המבורגרים, כריכים וסלטים. האורחים יכולים גם ליהנות ממבחר של מנות פירות ים, לרבות פיש אנד צ'יפס וחמין צדפה. עם מקומות ישיבה פנימיים וחיצוניים זמינים, בית הקפה Shipwreck Reef הוא מקום נהדר לנשנש ולקחת הפסקה מהפעילויות של הפארק.

למי שמחפש חווית אוכל יוקרתית יותר, מסעדת הארבור האוס היא ביקור חובה. מסעדת פירות ים זו מציעה מגוון של מנות פירות ים טריות, כולל לובסטר, סרטנים ושרימפס. עם מקומות ישיבה בפנים ובחוץ זמינים, האורחים יכולים ליהנות מהארוחה שלהם תוך שהם משקיפים על הנופים המדהימים של מפרץ מיסיון.

אם אתם מחפשים משהו מתוק, הקפידו לבדוק את עמדות החטיפים השונות של הפארק וחנויות הגלידות. האורחים יכולים ליהנות ממגוון פינוקים, לרבות צמר גפן מתוק, פופקורן וגלידה רכה.

זוג נהנה מארוחה טעימה עם נוף מתחת למים של בית גידול של כרישים
זוג נהנה מארוחה טעימה עם נוף מתחת למים של בית גידול של כרישים

איך להפיק את המרב מהביקור שלך?

ביקור בעולם המים בסן דייגו – SeaWorld יכול להיות חוויה בלתי נשכחת באמת. עם כל כך הרבה מה לראות ולעשות, חשוב לתכנן מראש כדי להפיק את המרב מהביקור שלך.

ראשית, הקפידו לבדוק באתר האינטרנט של הפארק מידע על זמני מופעים ואירועים מיוחדים. זה יכול לעזור לכם לתכנן את היום ולהבטיח שלא תפספסו אף אחד מרגעי השיא של הפארק.

טיפ חשוב נוסף להפקת המיטב מהביקור שלכם הוא להגיע מוקדם. הפארק נוטה להיות פחות צפוף בבוקר, מה שאומר זמני המתנה קצרים יותר לאטרקציות ומופעים. בנוסף, יהיה לך יותר זמן לחקור את הפארק לפני שהוא יהיה עמוס מדי.

כמו כן, כדאי לתעדף את האטרקציות והמופעים שהכי חשובים לכם. זה יכול לעזור לך להימנע מבזבוז זמן בשיטוט בפארק ולהבטיח שאתה רואה את כל מה שאתה רוצה לראות.

אם אתם מטיילים עם ילדים קטנים, הקפידו לנצל את האטרקציות והמופעים המשפחתיים של הפארק. מפרץ המשחק ברחוב סומסום ותערוכת Ocean Explorer הם אפשרויות נהדרות לילדים בכל הגילאים.

לבסוף, הקפידו לקחת הפסקות במהלך היום כדי לנוח ולהיטען מחדש. בפארק יש שפע של פינות ישיבה ומקומות מוצלים בהם תוכלו להירגע וליהנות מהנוף. ואם אתם צריכים הפסקה מההמונים, שקול לטייל בגנים היפים והמרחבים הירוקים של הפארק.

"יצירת זיכרונות שנמשכים לכל החיים": אירועים מיוחדים

עולם המים סן דייגו – SeaWorld הוא לא רק פארק שעשועים, הוא גם מרכז לאירועים מיוחדים המושלמים ליצירת זיכרונות שנמשכים לכל החיים. מחגיגות חג ועד קונצרטים אקסקלוסיביים, הפארק מציע מגוון אירועים לאורך השנה שבוודאי ישמחו מבקרים בכל הגילאים.

אחד האירועים הפופולריים ביותר בפארק הוא ה-SeaWorld Spooktacular השנתי, שמתקיים בעונת ליל כל הקדושים. במהלך אירוע זה, הפארק הופך לארץ פלאות מפחידה, עם דמויות מחופשות ומופעי נושא. זו הדרך המושלמת להיכנס לרוח ליל כל הקדושים תוך כדי הנאה מכל הכיף שבפארק.

אירוע פופולרי נוסף ב-Water World San Diego – SeaWorld הוא סדרת לילות קיץ. אירוע זה מתקיים במהלך חודשי הקיץ וכולל שעות פארק מורחבות, מוזיקה חיה ומופעי לילה מיוחדים. זו הדרך המושלמת לנצח את החום וליהנות מכל מה שיש לפארק להציע אחרי רדת החשיכה.

לחובבי המוזיקה, הפארק מארח גם מגוון קונצרטים ופסטיבלי מוזיקה לאורך כל השנה. החל מלהקות רוק קלאסי ועד מופעי פופ עכשוויים, תמיד קורה משהו מרגש על במות הפארק.

ולמי שמחפש חוויה ייחודית באמת, הפארק מציע מספר אירועים אקסקלוסיביים, כמו מפגשים עם בעלי חיים וסיורים מאחורי הקלעים. אירועים אלו נותנים למבקרים הזדמנות להכיר מקרוב את בעלי החיים המדהימים של הפארק וללמוד עוד על הטיפול והשימור שלהם.

משפחות התאספו לאירוע עונתי בנושא חגים ב-SeaWorld
משפחות התאספו לאירוע עונתי בנושא חגים ב-SeaWorld

הצצה אל מאחורי הקלעים: סיורים בלעדיים

למי שרוצה לקבל מבט עמוק עוד יותר על פעולתו הפנימית של עולם המים סן דייגו – SeaWorld, סיורים בלעדיים זמינים. סיורים אלה נותנים למבקרים הזדמנות ללכת אל מאחורי הקלעים וללמוד יותר על בעלי החיים של הפארק, מאמצי השימור והפעולות היומיומיות.

אחד הסיורים הפופולריים ביותר הוא מפגש הדולפינים, המאפשר למבקרים להכיר מקרוב את היצורים האינטליגנטיים והשובבים הללו. במהלך הסיור ילמדו המבקרים על התנהגות ותקשורת דולפינים וכן על מאמצי הפארק להגן על בעלי החיים המדהימים הללו בטבע.

סיור פופולרי נוסף הוא מפגש אריות הים והלוטרה, שלוקח את המבקרים אל מאחורי הקלעים של בתי הגידול של אריות הים והלוטרה בפארק. המבקרים יקבלו הזדמנות לפגוש את אריות הים והלוטרות תושבי הפארק, ללמוד על הטיפול וההאכלה שלהם, ואפילו להשתתף באימון.

למעוניינים במאמצי השימור של הפארק, סיור ה-Conservation Connection הוא אתר חובה. סיור זה לוקח את המבקרים אל מאחורי הקלעים של מאמצי ההצלה והשיקום של הפארק, כמו גם מאמציו להגן על החיים הימיים בטבע.

ולמי שרוצה חוויה ייחודית באמת, סיור ה-VIP האולטימטיבי הוא הדרך ללכת. סיור זה ניתן להתאמה אישית מלאה ומאפשר למבקרים לעצב הרפתקה משלהם מאחורי הקלעים, המותאמת לתחומי העניין וההעדפות שלהם.

מסקנה: אוקיינוס של הרפתקאות מחכה

לסיכום, עולם המים סן דייגו – SeaWorld הוא יעד חובה לכל מי שאוהב חיים ימיים והרפתקאות חוצות. עם תערוכות אינטראקטיביות, מופעים מרהיבים, מפגשים עם בעלי חיים וסיורים בלעדיים, לא חסר מה לראות ולעשות בפארק המדהים הזה.

בין אם אתם משפחה עם ילדים קטנים, קבוצת חברים או מטיילים בודדים, ל-Water World San Diego – SeaWorld יש מה להציע לכולם. אתה יכול לגעת בדגיגון, להאכיל אריה ים, ואפילו לשחות עם דולפינים.

אבל אולי הכי חשוב, עולם המים בסן דייגו – SeaWorld מחויבת לשימור ימי, חינוך ומחקר. הצוות המסור של הפארק פועל ללא לאות כדי להגן ולשמור על החיים הימיים, הן בפארק והן ברחבי העולם.

אז אם אתם מחפשים הרפתקה מהנה ומלמדת שתשאיר אתכם עם זיכרונות בלתי נשכחים, אל תחפשו רחוק יותר מ-Water World San Diego – SeaWorld. עם התערוכות המדהימות שלו, הרכיבות המרגשות ומפגשי החיות המדהימים שלו, אין זה פלא שהפארק הזה הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסן דייגו.

קולאז' של מבקרים שמחים שחווים רגעים בלתי נשכחים בעולם המים בסן דייגו - SeaWorld
קולאז' של מבקרים שמחים שחווים רגעים בלתי נשכחים בעולם המים בסן דייגו – SeaWorld

עולם המים סן דייגו – SeaWorld:

משיכהסוגעלות (ILS)משך
מפגש כרישיםלהציג18045 דקות
לגונת סטינגריילהציג23030 דקות
אינטראקציה עם דולפיניםניסיון71060 דקות
מופע אריות היםהופעה10045 דקות

כיעד מוביל עבור משפחות וחובבי ימיים, Water World San Diego – SeaWorld מספק הזדמנות מדהימה ללמוד על מגוון רחב של חיים ימיים וליצור איתם אינטראקציה תוך תמיכה במאמצי שימור חיוניים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסן דייגו מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן