פארק הספארי של סן דייגו

עזרה בתכנון טיול לסן דייגו? השאירו פרטים 👇

חקור את פלאי פארק הספארי של סן דייגו, מקלט לחיות בר ייחודי הכולל מגוון של חיות אקזוטיות, תוכניות חינוכיות והרפתקאות מרגשות.

הרפתקה מחכה: ברוכים הבאים לפארק הספארי של סן דייגו

פארק ספארי סן דייגו, השוכן בלב אסקונדידו, הוא גן עדן אמיתי לחובבי טבע, מחפשי הרפתקאות וחובבי בעלי חיים. כשתכנסו לפארק, תועברו לעולם של חיות בר אקזוטיות, צמחייה עבותה ונופים עוצרי נשימה. עם למעלה מ-1,800 דונם של אדמה, הפארק הוא ביתם של למעלה מ-3,500 בעלי חיים המייצגים יותר מ-300 מינים מכל רחבי העולם. בין אם אתה מבקר בפעם הראשונה או חוקר ותיק, תמיד יש משהו מרגש לגלות בפארק הספארי של סן דייגו.

הפארק מציע שילוב ייחודי של בידור, חינוך ושימור, מה שהופך אותו ליעד שחובה לבקר בו עבור אנשים בכל הגילאים. מסיורי ספארי מרתקים ועד מפגשי בעלי חיים מקרוב, בפארק יש משהו לכולם. בין אם אתם מעוניינים ללמוד על מאמצי השימור של הפארק, לחקור את השממה העצומה, או פשוט ליהנות מיום בחוץ עם המשפחה שלכם, פארק ספארי סן דייגו הוא המקום המושלם לברוח מהמולת היומיום ולהתעמק בו. פלאי הטבע.

כשתחקור את הפארק, תהיה לך הזדמנות לראות כמה מהחיות הנדירות והאקזוטיות ביותר בעולם. מפילים מלכותיים ועד ג'ירפות חינניות, סוריקטות שובבות ועד אריות אכזריות, אוסף החיות המגוון של הפארק בטוח ישאיר אתכם ביראת כבוד. תוכלו גם לחוות את בעלי החיים בסביבות הגידול הטבעיות שלהם, שכן הפארק שיחזר מערכות אקולוגיות שונות מרחבי העולם, כולל הסוואנה האפריקאית, יער הגשם באסיה והאזור האאוסטרלי.

מבקרים המגיעים לכניסה לפארק הספארי בסן דייגו
מבקרים המגיעים לכניסה לפארק הספארי בסן דייגו

מדוע פארק הספארי בסן דייגו הוא יעד שחובה לבקר בו?

פארק הספארי בסן דייגו הוא לא רק גן חיות טיפוסי או מקלט לחיות בר. זוהי חוויה סוחפת המאפשרת למבקרים להתחבר לטבע וללמוד על חשיבות השימור. גודלו העצום של הפארק ואוסף החיות המגוון הופכים אותו ליעד חובה לכל מי שאוהב חיות בר והרפתקאות.

אחד ההיבטים הייחודיים ביותר של פארק הספארי בסן דייגו הוא המחויבות שלו לשימור מינים בסכנת הכחדה ובתי הגידול שלהם. הפארק הוא ביתם של בעלי חיים רבים בסכנת הכחדה חמורה, כמו הקונדור הקליפורני, הפיל האפריקני ונמר האמור, ומשתתף באופן פעיל בתוכניות רבייה ושימור כדי לסייע בהבטחת הישרדותם של מינים אלה.

יתרה מכך, הפארק מציע מגוון רחב של פעילויות ותוכניות הנותנות מענה לתחומי עניין וקבוצות גיל שונות. בין אם תרצו לערוך סיור בספארי, לחוות מפגש עם בעלי חיים מקרוב, להשתתף במופע חיות בר, או לחקור את הגנים הבוטניים הנרחבים של הפארק, יש משהו לכולם בפארק הספארי של סן דייגו.

סיבה נוספת לכך שפארק הספארי בסן דייגו הוא יעד חובה לבקר בו היא היופי הטבעי המדהים שלו. הנופים הציוריים של הפארק, הנופים הציוריים והחי והצומח התוססים מספקים רקע עוצר נשימה להנאת המבקרים. הפארק שיחזר מערכות אקולוגיות שונות מרחבי העולם, מה שמאפשר למבקרים לחוות את היופי והמגוון של הטבע מבלי לעזוב את קליפורניה.

הצצה לעולם החיות האקזוטיות

פארק הספארי בסן דייגו הוא ביתם של אוסף מרשים של חיות אקזוטיות מכל רחבי העולם. המבקרים יכולים להתרשם מקרוב עם מגוון מינים, כולל אריות, נמרים, ברדלסים, ג'ירפות, קרנפים ועוד. אוסף החיות העצום של הפארק מציע הזדמנות ייחודית לחקור את המגוון של ממלכת החיות וללמוד על מאפיינים ובתי הגידול של מינים שונים.

אחד מגולות הכותרת של פארק הספארי בסן דייגו הוא תערוכת המישורים האפריקאים, המציגה עדרי פילים אפריקאים, זברות ואנטילופות המשוטטים בסוואנה עצומה. המבקרים יכולים לצפות בבעלי חיים מלכותיים אלה כשהם רועים, מקיימים אינטראקציה זה עם זה וחיים את חייהם בסביבה טבעית.

תערוכה פופולרית נוספת היא שביל הנמר, בו המבקרים יכולים לראות את הנמרים הסומטרים מקרוב וללמוד על התנהגותם, מצב השימור והאיומים העומדים בפניהם בטבע. התערוכה כוללת מספר אזורי צפייה, לרבות מנהרת צפייה בעלת קירות זכוכית המאפשרת למבקרים ללכת דרך בית הגידול של הנמר ולראות אותם מנקודת מבט ייחודית.

בנוסף לתערוכות אלו, בפארק הספארי בסן דייגו יש גם אוסף גדול של ציפורים, זוחלים ופרימטים, כולל גורילות, אורנגאוטנים ולמורים. הגנים הבוטניים של הפארק הם גם ביתם של מינים רבים של צמחים מקומיים ואקזוטיים, המספקים סביבה שופעת ותוססת למבקרים ולבעלי חיים כאחד.

אריה מלכותי מתחמם בשמש על מחשוף סלע
אריה מלכותי מתחמם בשמש על מחשוף סלע

מאמצי שימור: שימור חיות בר לדורות הבאים

פארק הספארי בסן דייגו הוא לא רק מקום להתבונן בחיות אקזוטיות; זה גם מרכז למאמצי שימור. הפארק מחויב לשימור חיות הבר עבור הדורות הבאים ויישם מספר יוזמות להשגת מטרה זו.

פארק ספארי סן דייגו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם גני חיות מוסמכים וארגוני שימור ברחבי העולם כדי לתמוך בתוכניות רבייה, מחקר ושימור. תוכניות הרבייה של הפארק מתמקדות במינים בסכנת הכחדה, כמו קונדור קליפורניה, פילים אפריקאים וקרנף לבן, ומטרתן להגדיל את אוכלוסייתם ואת המגוון הגנטי שלהם.

בנוסף לתוכניות הרבייה, פארק הספארי בסן דייגו מפעיל גם פרויקטי שימור בטבע, כמו פרויקט הקרנף הלבן הצפוני בקניה. הפרויקט נועד להציל את הקרנף הלבן הצפוני בסכנת הכחדה מהכחדה על ידי שימוש בטכנולוגיות רבייה מסייעות, כגון הפריה חוץ גופית והעברת עוברים.

גם לתוכניות החינוך וההסברה של הפארק יש תפקיד משמעותי במאמצי השימור שלו. פארק הספארי בסן דייגו מציע תוכניות חינוכיות שונות לתלמידים בכל הגילאים, כגון טיולי שטח, מחנות וסדנאות, שבהם הם יכולים ללמוד על שימור חיות בר, התנהגות בעלי חיים ואקולוגיה. הפארק מספק גם משאבים למורים ולמחנכים כדי לשלב נושאי שימור בתוכניות הלימודים שלהם.

המחויבות של פארק ספארי סן דייגו לשימור משתרעת מעבר לגבולותיו. הפארק יישם שיטות בר קיימא, כגון חיסכון במים, יעילות אנרגטית והפחתת פסולת, כדי להפחית את השפעתו הסביבתית. הפארק גם מעודד את המבקרים לאמץ הרגלים ידידותיים לסביבה, כמו שימוש בבקבוקי מים ושקיות לשימוש חוזר, כדי להגן על כדור הארץ וחיות הבר שלו.

"קרוב ואישי": מפגשי בעלי חיים ייחודיים

פארק הספארי בסן דייגו מציע למבקרים את ההזדמנות להכיר "מקרוב ואישי" עם כמה מהחיות האקזוטיות ביותר בעולם. אחד ממפגשי החיות הפופולריים ביותר בפארק הוא הצ'יטה ספארי, בו המבקרים יכולים לנסוע ברכב ספארי לצד צ'יטה והמטפל בו. במהלך הסיור לומדים המבקרים על התנהגות הצ'יטה, תזונתה ומצב השימור של הברדלס.

למי שרוצה ליצור אינטראקציה ישירה עם בעלי חיים, הפארק מציע מספר תוכניות מפגש עם בעלי חיים, כמו מפגש שגריר בעלי חיים וספארי הקרוואן. מפגש שגריר בעלי חיים מאפשר למבקרים לפגוש ולברך את פניהם של מגוון בעלי חיים, כגון עופות דורסים, זוחלים ויונקים קטנים, תוך למידה על בתי הגידול, ההסתגלות וצרכי השימור שלהם.

ספארי הקרוואן הוא סיור מודרך שלוקח את המבקרים אל מאחורי הקלעים כדי לראות את מתקני הטיפול בבעלי חיים בפארק, כגון אסם הפילים, בית הקרנף ומרכז גידול הברדלסים. במהלך הסיור, המבקרים יכולים להתקרב לבעלי החיים ולשומריהם, וללמוד על מאמצי השימור של הפארק ושיטות הטיפול בבעלי חיים.

מפגש ייחודי נוסף של בעלי חיים שמציע פארק ספארי סן דייגו הוא ספארי Roar and Snore, בו המבקרים יכולים לבלות את הלילה באתר קמפינג אוהלים יוקרתי ולהתעורר לקולות האריות השואגים והפילים השואגים. במהלך הספארי יוכלו המבקרים ליהנות מסיור ספארי בשקיעה, תכנית מדורה וסיור מאחורי הקלעים במתקני הטיפול בבעלי חיים בפארק.

למי שרוצה לחוות את הריגוש של טיסה כמו ציפור, הפארק מציע את ה-Flightline Safari, הרפתקה עם זיפ-ליין שלוקחת את המבקרים מעל הסוואנה של הפארק ומציעה נופים מדהימים של מתחמי החיות למטה.

סיור בפארק: סיורים וטיולים בספארי

פארק הספארי בסן דייגו הוא ביתם של למעלה מ-2,600 בעלי חיים המייצגים יותר מ-300 מינים, והדרך הטובה ביותר לראות את כולם היא באמצעות אחד מסיורי הספארי או הטיולים בפארק. הפארק מציע מגוון חוויות ספארי, החל מסיורים מודרכים בחשמלית ועד לספארי הליכה, לאירוח מבקרים בכל הגילאים ובכל רמות הניידות.

אחד מסיורי הספארי הפופולריים ביותר בפארק הוא ה- Africa Tram, סיור מודרך בן 30 דקות שלוקח את המבקרים בסוואנה האפריקאית הרחבה של הפארק ומספק מבט מקרוב על מגוון בעלי חיים, כגון ג'ירפות, קרנפים ואנטילופות. החשמלית מציעה גם פרשנות קולית, המספקת למבקרים עובדות מעניינות ומידע שימור על בעלי החיים שהם רואים.

למי שרוצה חווית ספארי אישית יותר, הפארק מציע את Private Caravan Safari, סיור מודרך שלוקח את המבקרים למסע מאחורי הקלעים כדי לראות את מתקני הטיפול בבעלי חיים ותוכניות השימור של הפארק. את הסיור מוביל מדריך מומחה המספק מידע מעמיק על בעלי החיים והתנהגויותיהם, והמבקרים יכולים ליצור אינטראקציה עם חלק מהחיות מקרוב.

בנוסף לסיורים המודרכים, הפארק מציע גם מספר ספארי הליכה, כמו שביל הנמר ומחנה האריות, שם המבקרים יכולים להתקרב לכמה מבעלי החיים האייקוניים ביותר בפארק וללמוד על בתי הגידול, התזונה וסטטוס השימור שלהם. . הפארק מציע גם תערוכת ג'ונגל פרפרים, בה יכולים המבקרים לטייל בין אלפי פרפרים יפים וללמוד על מחזור חייהם וחשיבותם האקולוגית.

למבקרים שרוצים חווית ספארי סוחפת יותר, הפארק מציע את ספארי החבלים של הג'ונגל, הרפתקה עם תיל גבוה שלוקחת את המבקרים דרך צמרות העצים ומציעה נופים מדהימים של מתחמי החיות של הפארק למטה. מסלול החבלים מתאים למבקרים בכל הגילאים ובכל רמות המיומנות, ומהווה דרך מצוינת לחוות את היופי הטבעי ואת חיות הבר של הפארק מנקודת מבט ייחודית.

חינוך והסברה: כיצד פארק הספארי בסן דייגו מעלה את המודעות

פארק הספארי בסן דייגו הוא לא רק יעד מהנה ומרגש למבקרים, אלא הוא גם מרכז לחינוך והסברה. תוכניות החינוך של הפארק שואפות לתת השראה למבקרים להפוך לתומכים בשימור חיות הבר ולנקוט בפעולה כדי להגן על המגוון הביולוגי של כדור הארץ.

אחת הדרכים שבהן הפארק מעלה את המודעות היא באמצעות תוכניות בית הספר שלו, המותאמות לצרכים של תלמידים בכל הגילאים ובכל רמות הלמידה. התוכניות כוללות פעילויות מעשית, מצגות אינטראקטיביות וסיורים מודרכים המאפשרים לתלמידים ללמוד על בעלי החיים, בתי הגידול ומאמצי השימור של הפארק. הפארק מציע גם חוויות למידה וירטואליות, שהפכו פופולריות יותר ויותר במהלך מגיפת COVID-19.

דרך נוספת שהפארק מעלה את המודעות היא באמצעות התכניות הציבוריות שלו, כמו חוויות ה-"Keeper Talks" ו-"Cart Safari". תוכניות אלו מאפשרות למבקרים לפגוש ולקיים אינטראקציה עם צוות הטיפול בבעלי חיים בפארק וללמוד על שגרת היומיום והצרכים המיוחדים של בעלי החיים שבטיפולם. המבקרים יכולים גם להשתתף במצגות ובתערוכות המציגות את מאמצי השימור של הפארק ומדגישים את החשיבות של הגנה על מינים בסכנת הכחדה.

הפארק גם משתף פעולה עם ארגונים מקומיים ובינלאומיים כדי לקדם שימור חיות בר ומגוון ביולוגי. לדוגמה, הפארק שותף ל-San Diego Zoo Wildlife Alliance, ארגון שימור המתמקד בהצלת מינים בסכנת הכחדה ובתי הגידול שלהם ברחבי העולם. הפארק משתתף גם בתוכניות רבייה בינלאומיות, כמו תוכנית הישרדות המינים של איגוד גני החיות ואקווריומים, שמטרתה לשמור על אוכלוסייה בריאה ומגוונת גנטית של מינים בסכנת הכחדה בשבי.

לבסוף, הפארק משתמש במדיה חברתית ובפלטפורמות דיגיטליות כדי להעלות את המודעות למאמצי השימור שלו וליצור קשר עם קהל רחב יותר. אתר האינטרנט של הפארק וערוצי המדיה החברתית כוללים משאבים חינוכיים, סיורים וירטואליים ומצלמות חיות המאפשרות למבקרים להתחבר לבעלי החיים ולצוות של הפארק מכל מקום בעולם.

כיף לכל הגילאים: תוכניות ופעילויות לכל המשפחה

פארק הספארי של סן דייגו מציע מגוון רחב של תוכניות ופעילויות ידידותיות למשפחות שבטוח ינעימו מבקרים בכל הגילאים. בין אם אתם מטיילים עם ילדים צעירים או בני נוער, יש משהו לכולם בפארק.

אחת התוכניות הפופולריות ביותר למשפחות היא חווית "שאגה ונחרה", המאפשרת למבקרים לבלות את הלילה בפארק וליהנות מסיורים ופעילויות בלעדיות לאחר שעות העבודה. במהלך הלילה, המבקרים יכולים להשתתף בתוכנית מדורה, לישון באוהל ספארי ולהתעורר לצלילי חיות אקזוטיות.

למשפחות עם ילדים קטנים, הפארק מציע מגוון תערוכות ואזורי משחק אינטראקטיביים כמו "תחנת התגלית" ו"הלמור למור". אזורים אלו מאפשרים לילדים ללמוד ולקיים אינטראקציה עם בעלי החיים של הפארק בסביבה בטוחה ומרתקת.

ילדים גדולים יותר ובני נוער יכולים ליהנות מה-Zip Line וממסלול החבלים של הפארק, המציעים דרך מרגשת והרפתקנית לחקור את בתי הגידול והנופים של הפארק. הפארק מציע גם טיולי הליכה מודרכים והשכרת אופניים, המאפשרים למשפחות לחקור את הפארק בקצב שלהם.

בנוסף לפעילויות אלו מתקיימים בפארק גם אירועים ופסטיבלים עונתיים כמו "ג'ונגל פרפרים" ו"פעמוני הג'ונגל", המציעים חוויות ייחודיות וחגיגיות למבקרים בכל הגילאים.

למשפחות עם צרכים מיוחדים, הפארק מציע מגוון שירותי נגישות ואירוח, כגון השכרת כסאות גלגלים, סיורי שמע ומפות ידידותיות לחושים. הפארק מחויב להבטיח שלכל המבקרים תהיה חוויה בטוחה ומהנה.

אירועים מיוחדים: הופכים את הביקור שלך לבלתי נשכח במיוחד

פארק הספארי בסן דייגו מארח מגוון אירועים מיוחדים לאורך השנה, כל אחד מהם מציע חוויה ייחודית ובלתי נשכחת למבקרים. מפסטיבלים עונתיים ועד לסיורים בלעדיים, אירועים אלו מספקים הזדמנות לראות את הפארק בצורה חדשה ומרגשת.

אחד האירועים הפופולריים הוא "Sunset Safari", המציע למבקרים סיור מודרך בבתי הגידול וחיות הבר של הפארק בשעות השקיעה הקסומות. האורחים יכולים ליהנות מכוס יין או בירה תוך שהם צופים בנופים המדהימים ולומדים על מאמצי השימור של הפארק.

למי שמחפש חוויה סוחפת יותר, הפארק מציע סיור "צ'יטה ספארי", המספק גישה בלעדית לתערוכות הצ'יטה של הפארק והזדמנות לקיים אינטראקציה עם החיות המדהימות הללו מקרוב.

אירועים מיוחדים נוספים בפארק כוללים את "חגים פראיים", הכולל קישוטים חגיגיים, פעילויות בנושא החגים והופעה מיוחדת של סנטה קלאוס, ו"סאמר ספארי", המציע שעות ארוכות, בידור חי ופעילויות בנושא ברחבי הפארק .

בנוסף לאירועים חוזרים אלו, הפארק מציע גם חבילות וחוויות מיוחדות לימי הולדת, ימי נישואין ושאר אירועים מיוחדים. האורחים יכולים ליהנות מסיור פרטי בפארק, מבט אל מאחורי הקלעים של טיפול בבעלי חיים, ואפילו מפגש עם בעלי חיים מותאם אישית.

השתתפות באירוע מיוחד בפארק הספארי של סן דייגו היא דרך מצוינת להפוך את הביקור שלך לבלתי נשכח במיוחד. בין אם אתה מבקר בפעם הראשונה או ותיק ותיק, אירועים אלו מציעים דרך ייחודית ומרגשת לחוות את חיות הבר ובתי הגידול של הפארק.

אפשרויות לסעודה: השביע את הרעב שלך בטבע

כשזה מגיע לסעודה בפארק הספארי של סן דייגו, למבקרים יש מגוון אפשרויות לבחירה כדי להשביע את הרעב שלהם. מבתי קפה נינוחים ועד מסעדות משובחות, יש משהו לכל טעם ותקציב.

יעד פופולרי אחד לסעודה הוא מסעדת הדגל של הפארק, Savanna Grill. ממוקמת בסמוך ללב הפארק, מסעדה זו מציעה חווית אוכל ייחודית עם נוף של הסוואנה האפריקאית וחיות הבר שלה. התפריט כולל מגוון של בשרים על האש, פירות ים טריים ואפשרויות צמחוניות, הכל מוכן עם מרכיבים מקומיים.

לחוויית אוכל נינוחה יותר, המבקרים יכולים לעצור בקפה Watering Hole, המציע מגוון כריכים, סלטים וחטיפים. בית הקפה מגיש גם מבחר בירה ויין, מושלם להנאה ביום חם.

אם אתם מחפשים ביס מהיר, במגרש האוכל Oasis Snacks יש מגוון אפשרויות, כולל המבורגרים, פיצה וגלידה רכה. למשהו מתוק, הקפד לנסות את גלידת Dippin' Dots המפורסמת, הזמינה במספר מיקומים ברחבי הפארק.

בנוסף לאפשרויות הסעדה הללו, הפארק מציע גם מגוון חבילות וחוויות אוכל. לדוגמא, האורחים יכולים ליהנות מארוחת ערב פרטית המשקיפה על תערוכת הנמרים של הפארק או להתפנק מטעימות יין וגבינות תוך כדי התבוננות מהנופים המדהימים של מישורי אפריקה.

קניית מזכרות: לקחת חלק מהבית בספארי

לאחר יום של סיור בפארק ומפגש עם חיות בר אקזוטיות, המבקרים יכולים לקחת איתם הביתה חלק מהספארי על ידי עיון במבחר המזכרות והמתנות של הפארק.

חברת הסחר בספארי היא חנות הדגל של המתנות של הפארק ומציעה מגוון סחורות, החל מלבוש ואביזרים ועד צעצועים ועיצוב הבית. כאן, המבקרים יכולים למצוא הכל, החל מחולצות טריקו עם הדפס בעלי חיים ועד ליצירה אפריקאית בעבודת יד, והכל בהשראת מאמצי חיות הבר והשימור של הפארק.

למי שרוצה משהו באמת ייחודי, הפארק מציע גם מגוון של מזכרות מותאמות אישית. האורחים יכולים להצטלם עם אחד משגרירי החיות של הפארק ולהדפיס אותה על מגוון פריטים, כמו ספלי קפה או מחזיקי מפתחות.

צעצועי קטיפה בנושא בעלי חיים הם בחירה פופולרית עבור ילדים, עם מגוון גדלים ומינים לבחירה. הפארק מציע גם מגוון של צעצועים ומשחקים חינוכיים, מושלמים לילדים שרוצים ללמוד עוד על בעלי החיים שהם נתקלו בהם במהלך ביקורם.

למי שרוצה לתמוך במאמצי השימור של הפארק, יש מגוון פריטים ידידותיים לסביבה זמינים לרכישה. מבקבוקי מים לשימוש חוזר ועד יומני נייר ממוחזר, המבקרים יכולים לקחת הביתה מזכרת שלא רק מזכירה להם את ביקורם אלא גם תומכת במשימת הפארק להגן על חיות הבר ובתי הגידול שלהם.

מאחורי הקלעים: הכירו את הצוות המסור של הפארק

פארק הספארי בסן דייגו הוא ביתם של מאות אנשי צוות מסורים שפועלים ללא לאות כדי לספק חוויה בטוחה ומהנה הן למבקרים והן לבעלי חיים. ממומחים לטיפול בבעלי חיים ועד למדריכי טיולים, צוות הפארק מורכב מקבוצה מגוונת של אנשים עם תשוקה לשימור חיות בר.

אחת המחלקות החשובות בפארק היא צוות הטיפול בבעלי חיים, האחראים לבריאותם ולרווחתם של בעלי החיים בפארק. צוות זה כולל וטרינרים, תזונאים ומומחי התנהגות הפועלים יחד כדי להבטיח שלכל חיה תהיה הטיפול הטוב ביותר.

מחלקה חשובה נוספת היא צוות החינוך וההסברה, האחראי על חינוך הציבור על מאמצי השימור של הפארק. צוות זה כולל מחנכים ומתורגמנים המובילים סיורים מודרכים ותוכניות חינוכיות למבקרים בכל הגילאים.

גם מדריכי הטיולים של הפארק הם חלק מהותי מהצוות, המעניקים למבקרים תובנות ייחודיות על בעלי החיים בפארק ובתי הגידול שלהם. מדריכים אלו מאומנים לענות על שאלות ולשתף עובדות מעניינות על מאמצי חיות הבר והשימור של הפארק.

לבסוף, לצוות האדמיניסטרטיבי של הפארק תפקיד מכריע בתפעול השוטף של הפארק. צוות זה כולל אנשי מקצוע בניהול, שיווק ופיננסים המסייעים להבטיח שהפארק יתנהל בצורה חלקה ויעילה.

תכנן את הביקור שלך: טיפים וטריקים לחוויה בלתי נשכחת

אם אתם מתכננים ביקור בפארק הספארי של סן דייגו, יש כמה טיפים וטריקים שיכולים לעזור לכם להפיק את המרב מהחוויה שלכם. הנה כמה הצעות שכדאי לזכור:

 • 1. תכננו מראש:
  כדי למנוע תורים ארוכים ולהבטיח שתזכו לראות את כל החיות שאתם רוצים לראות, כדאי לתכנן את הביקור מבעוד מועד. בדקו באתר האינטרנט של הפארק לשעות פעילות, אירועים מיוחדים וכל מידע חשוב אחר.

 • 2. נעלו נעליים נוחות:
  הפארק די גדול, כך שסביר להניח שתעשו הרבה הליכה. הקפידו לנעול נעליים נוחות ובגדים המתאימים למזג האוויר.

 • 3. צא לסיור מודרך:
  פארק הספארי בסן דייגו מציע מגוון סיורים מודרכים שיכולים לספק לך חוויה ייחודית ואינפורמטיבית. בחר מתוך אפשרויות כמו ספארי העגלה, צ'יטה ספארי או ספארי מאחורי הקלעים כדי לקבל מבט מקרוב על בעלי החיים ובתי הגידול של הפארק.

 • 4. בדוק את המופעים:
  הפארק מציע גם מספר מופעים במהלך היום, כולל ה-Cheetah Run ו-Meet and Greet של שגריר החיות. הקפד לבדוק את לוח הזמנים של המופעים כדי לא לפספס שום פעולה.

 • 5. הביאו מצלמה:
  עם כל כך הרבה חיות מדהימות ונופים מדהימים, בהחלט תרצו ללכוד כמה זיכרונות מהביקור שלכם. הקפידו להביא מצלמה או סמארטפון לצילום תמונות או סרטונים.

 • 6. תכנון ארוחות:
  ישנן מספר אפשרויות לסעודה בפארק, כולל מסעדות לשבת ואפשרויות שירות מהיר. כדי למנוע תורים ארוכים ולהבטיח שיש לך זמן ליהנות מהארוחה שלך, תכנן מראש ובצע הזמנות במידת האפשר.

 • 7. קח הפסקות:
  עם כל כך הרבה מה לראות ולעשות, קל להיקלע להתרגשות ולשכוח לקחת הפסקה. הקפידו לקחת הפסקות לאורך היום כדי לנוח ולהיטען מחדש, בין אם זה בעצירה באזור מוצל או הפסקה באחת ממסעדות הפארק.

פארק הספארי בסן דייגו:

בעל חייםמקוםמחירהרפתקאות
אריותקליפורניה, ארה"ב172 ₪מפגש אריות
נמריםקליפורניה, ארה"ב172 ₪שביל הנמר
זברותקליפורניה, ארה"ב172 ₪זברה ספארי
ג'ירפותקליפורניה, ארה"ב172 ₪האכלת ג'ירפה

פארק ספארי סן דייגו מציע חוויה מיוחדת במינה לאוהבי חיות והרפתקנים כאחד, המספק זיכרונות בלתי נשכחים והערכה עמוקה יותר לשימור חיות הבר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בסן דייגו מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן